Katalog stron

Adres:
Kościuszki 58 Luboń 62-030
Opis strony:

Sklep internetowy Zosiu udostępnia na sprzedaż między innymi nieszablonowe zabawki i akcesoria dla dzieci do lat 6.  Proponowane artykuły nie tylko bawią, ale i uczą. kształtują wyobraźnię i twórcze postrzeganie świata już od wczesnych lat. Poza tym korygują i zapobiegają kłopotom emocjonalnym, logopedycznym, ruchowym i sensorycznym. W sklepie Zosiu udostępnione są przedmioty i książki, które obejmują różne obszary życia, na przykład: przedszkola, człowieka, zdrowia, przyrody i gotowania. Dzięki nim rodzice gwarantują swoim maluchom doskonałą edukację i wspólne odkrywanie świata już we wczesnym dzieciństwie. Wśród proponowanych artykułów sklepu Zosiu znajduje się też wyprawka dla noworodka i akcesoria niezbędne do karmienia.

Kategoria: