Sprzątanie powierzchni biurowych poznań – Poznań firma sprzątająca – Aquachem

aquachem

Aquachem to firma sprzątająca. Wykonujemy między innymi:

 • sprzątanie biur,
 • czyszczenie okien,
 • pranie wykładzin,
 • dezynfekcje, dekontaminacje i dezynsekcje pomieszczeń.

Zależy nam na wysokim poziomie zadowolenia klientów, dlatego wycena jest indywidualnie dopasowana do zadań, które nam zlecisz. Proponujemy stałą współpracę.  Wyróżnia nas szybki okres wykonania zleceń. Od 1999 roku stosujemy nowe sposoby i pionierskie technologie, które zapewniają najwyższą jakość naszych usług. Bardzo ważni są dla nas pracownicy. Dbamy o ich rozwój i kwalifikacje, by mogli szybko i profesjonalnie świadczyć usługi sprzątania. Wybierz Aquachem!

Zobacz więcej: https://aquachem.pl/oferta/sprzatanie-biur/

Seiser alm – Letnie wyjazdy dla rodzin – Live-Sport

Jako firma obecna na rynku od 1992 roku, zapewniamy klientom rzetelną organizację rodzinnych wyjazdów na narty do Włoch. W ofercie zakładamy czas dla rodzica, podczas gdy dziecko ma możliwość odbywania 5-godzinnego kursu z pełną opieką instruktorów. Ponadto Live Sport gwarantuje:

 • organizację obozów letnich i zimowych,

 • zielone szkoły,

 • szkolenia/treningi z tenisa dostosowane do wieku,

 • zabawy sportowe i artystyczne.

Poza tym, w naszej rozmaitej ofercie posiadamy także organizację wyjazdów integracyjnych, tenisowych campów rodzinnych a także eventów dla firm. Jeśli planujesz  zintegrować swój zespół, pomożemy ci w {realizacji|spełnieniu| twojego planu. Zapewniamy: transport, catering, zakwaterowanie i idealną rozrywkę.

Zobacz więcej: https://livesport.com.pl/zima/wyjazdy-do-wloch/alpe-di-siusi

Producent domów szkieletowych całorocznych – Projektowanie domów z drewna – UNIHAUS

UNIHAUS to firma zajmująca się produkcją domów i obiektów wielkogabarytowych, takich jak restauracje, hotele, a także hale produkcyjne. Co nas wyróżnia?

 • Posiadamy własne rozwiązania technologiczne, dotyczące systemów budowy obiektów z bali oraz konstrukcji szkieletowych prefabrykowanych;

 • zatrudniamy kadrę doświadczonych specjalistów, w każdej, potrzebnej nam branży;

 • dysponujemy własnym parkiem maszynowym, a także specjalistycznym zapleczem technicznym.

Pełna prefabrykacja większości komponentów potrzebnych do budowy pozwala nam na niezwłoczny montaż na miejscu realizacji. Zrealizowane przez nas projekty można spotkać nie tylko w Polsce, ale również w Norwegii, Francji, Niemczech, Austrii i Czechach.

Zobacz więcej: producent domów kanadyjskich

Złomowanie pojazdów zgierz – Części używane – Moto Rozpęd

Moto Rozpęd

Nasza firma ma wiele zalet, które sprawiają, że klienci wybierają nas jako swojego dostawcę części samochodowych. W ofercie posiadamy szeroki wybór części do samochodów wszystkich marek. Zarówno nowych, jak i starszych modeli. Wszystkie produkty, które oferujemy w Moto – Rozpęd są starannie sprawdzane przez naszych specjalistów przed ich sprzedażą. Zawsze stawiamy na jakość obsługi klienta, a doświadczeni pracownicy i fachowcy w dziedzinie sprzedaży gwarantują otrzymanie przez klientów sprawdzonych rozwiązań. Zapewniamy szybką realizację zamówień i konkurencyjne ceny, które przyciągają wielu klientów.

Zobacz więcej: https://rozped.com.pl/zgierz/

Tapeta cole and son – Sklep z tkaninami Warszawa – Impresje

Naszą firmę Impresje Home Collection założyliśmy w 1997 roku. Dokładnie obserwujemy najnowsze trendy, doceniamy również rozwiązania ponadczasowe. Ma to wpływ na naszą ofertą, gdzie znajdują się dywany, tapety, dekoracje okienne, farby, murale, sztukaterie, jak i meble tapicerowane o różnej stylistyce. Oferujemy różnorodne produkty, których cechą wspólną jest najlepsza jakość. Jesteśmy czołowym dystrybutorem renomowanych, europejskich producentów tkanin, a także tapet. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze – możesz mieć pewność, że z nami szybko dobierzesz odpowiednią tkaninę dekoracyjną, tapetę do sypialni, czy też zasłonę do salonu.

Zobacz więcej: cole and son tapety

Motul 5w40 – Sklep z częściami samochodowymi – AutoParts

aparts

Dbając o swój samochód, możesz mieć pewność, że funkcjonować będzie przez lata bez zarzutu. Nasza hurtownia motoryzacyjna aparts zapewnia szeroki asortyment części i materiałów eksploatacyjnych dopasowanych do samochodów większości marek. Troszczymy się o jakość oraz dostępność oferowanych produktów, co zapewnia nam pozycję lidera na rynku. W aparts dostarczamy części i materiały eksploatacyjne dla samochodów oraz motocykli. Charakteryzujemy się trwałymi rozwiązaniami a nie niską ceną. Stale poprawiamy funkcjonalność marki, co przekłada się na możliwość dokonania wygodnych zakupów z dostawą do domu, bądź odbiorem osobistym.

Zobacz więcej: https://aparts.pl/uniwersalne/oleje/motul/olej-5w

Ubezpieczenie rodzinne – Ubezpieczalnia – InterRisk

interrisk

W InterRisk zapewniamy ubezpieczenia dopasowane do wymagań naszych klientów. Posiadamy zróżnicowaną ofertę, składającą się z rozwiązań komunikacyjnych, majątkowych, osobowych, zdrowotnych oraz finansowych. Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko nasze wieloletnie doświadczenie, ale również najwyższej jakości produkty. Nie bez powodu InterRisk to lider w branży ubezpieczeń. Opiniodawcza wiedza a także lata działalności w tym obszarze, umożliwiły wypracowanie schematów, które cenione są nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również firmy. Z naszych usług czerpią również agencje oferujące usługi wielu ubezpieczalni. Sprawia to, że InterRisk poszczycić może się niemal 3 milionami zadowolonych klientów.

Zobacz więcej: https://interrisk.pl/dla-ciebie-i-rodziny/zdrowie-i-rodzina/moja-rodzina/

Szkolenia przywództwo – Zdalne usługi HR – Bizyou

bizyou

Chcesz podnieść efektywność pracy zdalnej w swojej firmie? Wiele zależy od kompetencji i sposobu działania menadżerów. Właśnie dlatego warto skorzystać z e-usług i szkoleń menadżerskich, które pozwalają wdrożyć pracę zdalną oraz umiejętnie nią zarządzać. Nasz zespół tworzą eksperci, którzy również pracują zdalnie lub hybrydowo i wszystkie z oferowanych rozwiązań w pierwszej kolejności testujemy na sobie. Dzięki temu jesteśmy pewni, że potrafią one przynieść oczekiwany efekt. Zależy nam na tym, by ze zdalnych szkoleń i e-usług mogła skorzystać każda firma, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na wiele atrakcyjnych promocji. Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom w wirtualnej rzeczywistości odnajdzie się każdy.

Zobacz więcej: https://bizyou.pl/produkty/szkolenie-z-przywodztwa/

Bratysława wycieczka jednodniowa – Transport na terenie Podhala – taxieMZet

taxiemzetzakopane

Szykujesz się do wyjazdu do Zakopanego i szukasz ekspresowego transferu z lotniska albo dworca? Oferujemy wygodny transport w:

 • taksówkach osobowych,
 • busach do 8 osób. 

Korzystając z usług naszej firmy bezproblemowo dojedziesz do wybranego przez Ciebie miejsca|pod wskazany adres. Tanio dotrzesz do najbardziej znanych atrakcji turystycznych na terenie całego Podhala – zarówno na tatrzańskie szlaki, jak i polskie oraz słowackie termy. Umożliwiamy także wzięcie udziału w jednodniowym wyjeździe na spływ Dunajcem lub na Ścieżkę w Koronach Drzew. Jeśli chcesz zapewnić sobie i swoim znajomym niezapomnianą rozrywkę to skorzystaj z usługi jaką jest zorganizowany przez naszą firmę kulig na terenie Podhala.

Zobacz więcej: https://taxiemzetzakopane.pl/category/slowacja/

Wyposażenie sali operacyjnej – Meble medyczne do gabinetu zabiegowego – ALVO MEDICAL

Jeśli interesują Cię takie rozwiązania jak kompleksowa zabudowa modułowa sal operacyjnych, stoły operacyjne, systemy integracji do sal operacyjnych, meble medyczne, w tym nowatorska myjnia chirurgiczna, zobacz propozycje naszej firmy ALVO Medical. Znajdziesz u nas produkty przystosowane do projektu i wymagań klienta. Chcemy poprawiać sytuację w ochronie zdrowia, tworząc bezpieczne, innowacyjne i higieniczne rozwiązania.  Wyposażamy:

 • bloki operacyjne, sale operacyjne,
 • hybrydowe sale operacyjne,
 • oddziały intensywnej terapii,
 • centralne sterylizatornie.

Istniejemy po to, by tworzyć lepsze warunki leczenia. Dla każdego. Wszędzie na świecie. Sprawdź nasze nowoczesne rozwiązania – np. zabudowę modułową, lampy i akcesoria do stołów operacyjnych – i zdecyduj się na te najbardziej odpowiednie!

Zobacz więcej: https://alvo.pl/kategoria-produktu/wyposazenie-sali-operacyjnej/